Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ruhsal Korunma + Ayetel Kürsi Telkinli Mp3

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Ruhsal Korunma + Ayetel Kürsi Telkinli Mp3 Bir Salı Şub. 21, 2012 7:21 am

Admin

Admin
Admin
Ruhsal Korunma Telkinli Mp3, içerisinde 7 kez tekrarlarla okunan; Fatiha, Felak, Nas, İhlas ve Kâfirun surelerini içermektedir. (Bununla birlikte dosya içerisinde forumumuz tarafından özel olarak hazırlanan Ayetel Kürsi Telkinli Mp3 isimli bir çalışma daha bulacaksınız!)

Ruhsal kayıt içerisinde tekrarlanan sureler;
- Ruhi sıkıntılardan,
-Korkulardan,
- Çeşitli bunalımlardan,
- Büyü gibi negatif enerjilerden ve
- Menfi enerjili varlıklardan korunmak için etkilidir.

Okunuşu:
Allahu lâ ilâhe illâ hu, elhayyul kayyum, lâ te’huzûhu sinetün velâ nevm, lehu mâ fiys semâvâti ve mâ fiylard, men zelleziy yesfeu indehu illâ biiznih, yâ’lemu ma beyne eydiyhim ve ma halfehüm, velâ yuhiytune bisey’in min ilmihî illâ bimâ sa’, vesiâ kürsiyyühüs semâvâti vel arda, velâ yeuduhu hifzuhuma, ve huvel âliyyül aziym.

Anlamı:
ALLAH ki, Tanrı yoktur ancak O vardır, diridir ve kendi kendine kâimdir; ne uyuklaması ne de uyuması sözkonusudur; yerde ve göklerde ne varsa O’nun içindir; O’nun katında kim şefaat edebilir ki izni olmaksızın; bilir önlerinde ve arkalarında olanların hepsini; izni olmadan ilminden bir şeyi kapsamak mümkün değildir; kürsüsü semâları ve yeri içine almıştır; koruması dışında bir şey kalamaz; yüce ve azamet sahibidir.

Bu telkin, orjinal dilde (Arapça) seslendirilmiştir. Bilinçaltına doğrudan etki etmektedir.

Telkin Linki:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Çok önemli düzeltme!: Upload olarak verdiğimiz dosyanın, subliminal hale getirilmemiş versiyon olduğunu yani doğrudan duyulur şekildeki dosya olduğunu farkettik. Bu hatadan dolayı özür diliyoruz. Aynı dosyanın içerisindeki Ayetel Kürsi mp3'ünü subliminal olarak dinleyebilirsiniz. Konuyu, subliminal çalışmaların orjinallerinin doğru olduğuna bir kanıt olması için silmeyeceğim. Keyifli forumlar...

Kullanıcı profilini gör http://hipnoz.forum.st

2 Geri: Ruhsal Korunma + Ayetel Kürsi Telkinli Mp3 Bir Cuma Haz. 01, 2012 6:59 am

Dr_Online

Yeni Üyeyim Ben :)
File was not found. It could possibly be deleted.

Kullanıcı profilini gör

3 Geri: Ruhsal Korunma + Ayetel Kürsi Telkinli Mp3 Bir Ptsi Haz. 18, 2012 3:25 am

minoz16

dosya yok

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]