Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Telepati Nedir? Nasıl Yapılır?

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Telepati Nedir? Nasıl Yapılır? Bir Salı Mart 06, 2012 9:49 am

Admin

Admin
Admin
Her insanın telepati ile ilgili az çok deneyimleri olmuştur.Telefon çalmadan önce kimin arayacağının içinize doğması,kapı çalmadan kimin geleceğini tahmin etmeniz,uzun zamandır görmediğiniz bi yakınınızın aklınıza gelmesi ve onunla yolda karşılaşmanız vs. gibi şeyler.

Önemli olan faktör;
Bu tarz durumlarda o anın farkında olmanızdır.Böyle anlar geldiğinde ''Evet.İşte yakaladım.Telepati yaptım.'' diyerek bunu + enerji olarak cebe indirmenizdir.Ne kadar çok tetikte olursanız,aslında her anınızda,eylemlerinizde,arkadaşlarınız ile sohbetlerinizde,buluşmalarınızda telepatiyi yaptığınızın farkına varacaksınız.

Herkesin en çok yakındığı şey telepatiye çalışmaya nereden başlayacaklarıdır..

Benim sizlere tavsiyem telepatiye başlarken imajinasyon (Hayal Kurma) çalışmalarından başlamanızdır.

İmajinasyonun Önemi

Düşünce nakli yaparken imajinasyon;

Düşünce nakli çalışmalarımda hep imajinasyon yeteneğimden bol ölçüde yararlandım.

Düşünce nakli yapacağım kişi ile öncelikle kendi beynimi aynı frekansa indiririm. Bunu ise gözlerimi kapatarak kişinin adını zihnimin içinde görüntüsüne bakarak sürekli tekrarlama ile gerçekleştiririm.Bu durumun gerçekleştiğini anlamak ise çok basittir.Vücudunuzda bir elektiriklenme hissi hissettiğiniz anda bu durum gerçekleşmiş demektir.

Daha sonra bu kişi ile aynı ortamdaysam ikimizini arasında bizi birbirimize bağlayan bi kordon hayal ederim.Bu kordonun içinden benim düşüncelerimin o kişiye aktığını hayal ederim.Bunu değişik yaratıcı fikirlerlede kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Örneğin;Sizin kalp çakra bölgenizden,karşı kişinin kalp çakra bölgesine pembe renkli bir baloncuk içinde ''Seni Seviyorum,senden çok hoşlanıyorum'' tarzında bi cümle gönderiyorsunuz. Bunu ne kadar yoğun bir şekilde imajine ederseniz o kadar verim alırsınız. Konsantrasyon ve azimle bu teknik karşıdaki kişinin size karşı olan düşüncelerini ve bakış açılarını yüksek oranda değiştirir.Bunu deneyimleyerek yaşadım.Bunu tabiikide bir günde yapmadım.Zamanla o kişi üzerinde farklı kalıp cümleler oluşturarak sürdürdüm ve o şekilde verim aldım. Sakın gidip ilk denemenizden sonra o kişiye koşup sarılmayın.

Düşünce okuma çalışmaları yaparken imajinasyon;

Düşünce okuma çalışmaları yaparkende imajinasyonun önemi oldukça büyüktür.

Düşünce okuma çalışması yapacağım arkadaşımla öncelikle beyin frekanslarımızı aynı düzeye indirdik.Daha sonra ona,kendi üçüncü göz bölgesinden benim üçüncü göz bölgeme doğru bi köprü yada gene bi kordon hayal etmesini ve aklında tuttuğu sayıyı bu köprü veya kordon aracılığı ile aktarmasını istedim. Bende o sırada onun üçüncü göz bölgesi ile kendi üçüncü göz bölgem arasında bi kordon hayal ettim ve onun tuttuğu sayının bana bu kordon aracılığı ile ulaşamasını bekledim. Bir süre sonra beynimde bi sayı belirdi aniden. Hiç alakasız bi şekilde bi köşede bi sayı işittim beynimde. 7 mi diye sordum arkadaşıma,bana şaşkınlıkla bakarak aynen 7'ydi dedi.

Eğer çevrenizde veya ailenizde arkadaşlarınız veya yakınlarınız varsa onları sıkmadan günde 15 dk bu çalışmayı yaparsanız size yararlı olucaktır.

Gün içerisinde de kendinizi takip ederseniz farkında olmadan düşünce okuyabildiğinize şahit olucaksınız.Ve bunlarıda ''Evet.Yakaladım.Telepati yapıyorum.'' şeklinde + enerji olarak cebinize indirirseniz bunların birikimi çalışmalarınız sonucunda size dönecektir.

Çapalama ve Belli Beyin Durumlarına Kısa Yoldan Geçiş

Herhangi bi ruh halindeyseniz. Örneğin mutluysanız ve bu durumunuzun hiç bitmemesini istiyorsanız bazı durumlarda işe yarayan bi teknik vermek istiyorum sizlere.

Diyelimki çok mutlusunuz. Öyleki sevinçten ne yaptığınızın farkında değilsiniz. Annenize sarılmak istiyosunuz. Sevgilinize koşup onunla bu mutluluğu yaşamak istiyosunuz.Ve bu anınızın hiç bitmesini istemiyorsunuz. Hep böyle olayım istiyorsunuz.

Yapmanız gerek teknik basittir.Bu anınızda derin derin nefesler alın. Sonra bunları ağır ağır verin. Daha sonra herhangi bi iki parmağınızı seçin ve bunları birbirine değdirin. Değdirmeden önce size şu telkini verin. Bu anımı bu iki parmağımı birbirine değdirdiğim zaman tekrar hatırlayıp aynı mutluluğu yaşıycam. Daha sonra seçtiğiniz iki parmağınızı birbirine değdirerek bunun belleğinizdeki yerini aldığını hayal edin. Evet. Artık o anki ruh haliniz belleğinizdeki yerini almıştır.

Bu çapalama tekniğini aynı zamanda beyin dalgalarına kısa yoldan geçişlerde de yapabilirsiniz. Örneğin;Gün içerisinde kendinizi telepatik açıdan çok verimli hissettiniz ve bu verimliliğin devamlı sürmesini istediniz. Gene aynı şekilde yukarıdaki teknikle bunu belleğinize kaydedebilirsiniz.

UYARI: Bu belleğinize kaydettiğiniz kayıtlar sürekli kullanmadığınız zaman unutulur ve silinir gider. Yani diyelim bugün mü çapalama yaptınız. 2 gün sonra bu çapalamanızı o anki halinizi hissederek uygulayın. Ama bunu 4 gün yada 1 haftadan uzun bi süre sonra yaparsanız. O zaman o çapalamanıza elveda deyin.

Özel Bölge Meditasyonu

*Kendinizi rahat hissettiğiniz bir meditasyon durumuna geçin ve gözlerinizi kapatın.
*Sonra derin derin 3 kez nefes alın ve bu nefeslerinizin herbirini içinizde 6 saniye tutun ve herbirini 6 saniye sürecek şekilde verin.
*Bu nefes egzersizi sizlerin gevşemenizi sağlıyacak.
*Eğer vücudunuzda bir rahatlama hissetmezseniz bunu kendinizce uzatabilirsiniz size kalmış.
*Daha sonra önünüzde 10 basamaklık bir merdiven olduğunu hayal edin. 10 basamaklık altın kaplı, elmas demirlerle korunan bir merdiven misalen. (Sizin yaratıcılığınıza kalmış.)
*Her bir basamaktan inerken sizi üzen,kafanıza takılan sorunların falan gittiğini hayal edin.
*Yavaş yavaş inin.
*Boşverin anı yaşayın o anda.
*Sorunlarınız sizi her basamaktan inerken terkediyor.
*Hafiflediğinizi düşünün o merdivenlerden inerken.
*Rahatladığınızı hissedin.
*Bütün dertleriniz gidiyor o merdivenlerden indiğinizde.
*En alt merdivene indiğiniz zaman bütün sorunlarınızı arkanızda bırakmış bir şekilde dimdik ayakta durun.
*Karşınızda bir kapı olduğunu hayal edin.
*Özel bölgenize giden bir kapı.
*Anahtarının da hemen yanında bi sandıkda olduğunu hayal edin.
*O sandığa doğru rahat bir şekilde ilerleyin ve anahtarınızı alın.
*Sonra anahtarınızla kapıyı açın ve içeri girin.
*Burası artık sizin özel bölgeniz.
*İsterseniz burayı dilediğiniz ebatlarda falan yapabilirsiniz. (Uzay yolu gibi,Cennet gibi,Yada bi çöl gibi.)

Bu özel alan sizin telepatik çalışmalara başlamadan önce gireceğiniz en önemli beyin dalgası durumu.
Şuan zindesiniz...

İsterseniz bu özel bölgenizde bir havuz yaratın. Ne zaman üzgün olsanız bu havuza girin ve sizi üzen şeylerin bu havuzda siyah bi mürekkep boyası şeklinde üzerinizden aktığını hayal edin.Ve sonra bu havuzdan çıkın ve sizi üzen şeylerin giderden sonsuzluğu aktığını ve bir daha size asla dönmeyeceğini hayal edin. Artık onlardan kurtuldunuz.

Bu özel bölgenizde aynı dilediğiniz yukarıda havuz örneği gibi arıtma tesisleri yapabilirsiniz kendinize

Bu bölge kendi kendinize verdiğiniz en güzel hediyedir.

Kendinizi baştan yaratabilirsiniz.
Kişiliğinizi değiştirebilirsiniz.
Kötü alışkanlıklarınızıdan kurtulabilirsiniz.
Ve daha aklıma gelmeyen türlü türlü şeyler.

Not:Bu özel bölgenizi (Beyin dalgası durumunuzu) çapalama tekniği ile belleğinize kaydedin.Eğer belli bi zaman sonra belleğinizden giderse bunu meditasyonu tekrarlayarak yenileyebilirsiniz.

Not2: Kendi deneyimlerim ve okuduğum çeşitli makaleler,kitaplar ve teknikler üzerindeki çalışmalarımla bu makaleyi hazırladım.Bunuda belirtmekte yarar var.

Şimdilik bu kadar. Eğer ekleme yapıcak olursam bu başlık altından eklemelerime devam edeceğim.
Kendinize iyi bakın.
İyi Forumlar Dilerim.

Kullanıcı profilini gör http://hipnoz.forum.st

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]